Nerez-sklo.cz

Produkty ze skla a nerezové oceli

U všech produktů, které vyrábíme, jsme si velmi dobře vědomi důležitosti kvalitních vstupních materiálů, proto k jejich výrobě využíváme pouze kvalitní materiály od prověřených dodavatelů. Tvar a povrchovou úpravu materiálů kovů i skel uvšech výrobků volíme jak s ohledem na Vaše požadavky tak s ohledem na prostředí v němž budou umístěny.

Nerezové zábradlí z oceli a skla

Pro výrobu zábradlí používáme především profilované ocelové materiály: jekl, trubka, plochá ocel. Výplně zábradlí mohou být v provedení skleněném, trubkovém nebo lankovém. Důležitou součástí zábradlí je madlo, může být nerezové nebo dřevěné. Velmi efektně působí zábradlí vyrobené pouze z desek z kaleného skla, toto provedení je vhodné spíše do interiéru kde vytváří dokonale čisté linie.

Schodiště

Ze skla a kovu může být nejen zábradlí, ale i přímo stupně schodiště. Zde je nutné použití vysoce kvalitního kaleného pochozího skla, pak může být i takové provedení zcela bezpečné. Jedná se o velmi vzdušný prvek, který pak často bývá dominantou celého interiéru.

Skleněné dveře a příčky

Patří mezi moderní designové prvky interiéru. Skleněné dveře a příčky jsou vyhledávané zejména protože zachovávají vzdušnost prostoru. Mezi nejoblíbenější patří posuvné skleněné dveře. Zajímavé je pak provedení s celokovovým nebo dřevěným madlem.

Kuchyně

V kuchyni má sklo i kov takřka neomezené použití. Ze skla i nerezu může být pracovní deska kuchyňské linky, stejně jako zadní panely, dvířka, poličky... Oba materiály mají výhodu především ve snadné údržbě trvanlivosti a hygieničnosti.

Koupelny a sprchové kouty

V koupelně a sprchových koutech, stejně jako v kuchyni, nachází sklo uplatnění jako materiál pro obklady, výhodou tu je opět jeho hygieničnost a snadná údržba. V koupelně je vhodné i použití pochozího skla pro výrobu podlah. Kov, především nerez, se v koupelně uplatňuje obvykle pro různá madla poličky a jiné doplňky.